Gadżety firmowe na lato

Dominika,

  Kategoria: Gadżety reklamowe

gadżety firmowe

gadżety firmowe

Lato zbliża się wielkimi krokami! To najlepszy moment, by rozważyć zakup plażowych gadżetów reklamowych. Tego typu produkty od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród firm, bez względu na zakres jej działania. Ich główną zaletą jest duża skuteczność i możliwość zaprezentowania logo marki szerokiemu gronu. Na plaży czy na basenie pojawiają się każdego dnia setki osób, a decydując się na zakup oryginalnego upominku reklamowego możemy mieć pewność, że nie sposób będzie przejść obok nich obojętnie. Taki produkt na długi czas zapadnie w pamięci potencjalnego klienta, przyczyniając się do wzrostu rozpoznawalności marki. Oto nasze propozycje najciekawszych reklamowych upominków na lato.Gadżety firmowe na lato, które w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością to wiatraki ledowe USB wyświetlające logotyp marki. Taki upominek może zostać wykonany w dowolnym kolorze Pantone, co pozwala na dopasowanie go do charakterystycznych dla marki barw. Logo przedsiębiorstwa może tu zostać nadrukowane lub wytłoczone w plastiku. Jak działa taki gadżet? Po uruchomieniu wiatraka, zaczyna on wyświetlać logotyp firmy – tak w ciągu dnia, jak i w nocy. To jeden z gadżetów obok których nie sposób przejść obojętnie.

Kolejne gadżety firmowe bez których nie może obyć się żaden plażowicz to parawan. Taki produkt wbija się w piasek, by odgrodzić się otaczających nas osób. Ze względu na duże wymiary, logo firmy jest tutaj doskonale wyeksponowane. Dodatkowo, umieścić można tutaj jej slogan reklamowy lub oryginalną grafikę. Rozmiar parawanów oraz ilość brytów dopasowywana jest tutaj do indywidualnych potrzeb klienta.

Równie przydatne plażowe gadżety firmowe to dmuchane materace. Zabrać można je ze sobą zarówno na basen, jak i na plażę czy nad jezioro. Przybrać mogą one niemalże dowolny kształt nawiązujący w bezpośredni sposób do asortymentu marki. Jako że nakładana jest na nie grafika full kolor, prezentują się one niezwykle efektownie i skutecznie przyciągają wzrok. Godne polecenia są także dmuchane piłki plażowe.

Komentowanie zablokowane.