Kasa fiskalna dla fryzjera- paragon pomocny przy reklamacji

Dominika,

  Kategoria: Kasy fiskalne

Kasa fiskalna dla fryzjera

Kasa fiskalna dla fryzjera

Co zrobić kiedy fryzjer wykona dla nas usługę, która nie do końca jest zgodna z tym co wcześniej ustaliliśmy, z naszymi oczekiwaniami? Do tej pory nie pozostawało nam nic innego jak próbować porozmawiać z fryzjerem i przekonać go o tym by naprawił swój błąd. Chociaż jak wiadomo wszystko zależało przede wszystkim od dobrej woli samego fryzjera. W końcu na dobra sprawę nie mieliśmy żadnego dowodu na to, że to właśnie on wykonał usługę i jest winny temu co się stało. Na szczęście od nowego roku to się już zmieni.Wszystko to dlatego, że kasa fiskalna dla fryzjera stała się obowiązkowa w takim miejscu jak salon fryzjerki. Co więcej nie ma znaczenia już w jakim stopniu jest dochodowe takie miejsce. Jednym słowem skoro jest salon fryszerki to wiadomo, że musi być w nim kasa fiskalna. Nie mniej jednak jest to znaczne ułatwienie właśnie dla klientów. Przede wszystkim mamy teraz pewność, że na podstawie paragonu fryzjer będzie musiał uznać nasza ewentualną reklamację. Jednym słowem z paragonem każdy czuje się pewniej.

Na pewno nie każdy fryzjer jest zadowolony z tego, że kasa fiskalna dla fryzjera będzie teraz obowiązkowym wyposażeniem jego salonu fryzjerskiego. Chodzi tutaj przede wszystkim o to, że zarówno zakup jak i utrzymanie tego urządzenia wiąże się z pewnymi kosztami. Zwłaszcza niewielkie nisko dochodowe salony fryzjerskie mogą mieć z tym niemały problem. Nie zmienia to jednak faktu, że klienci zawsze będą z tego zadowoleni.

Pod warunkiem oczywiście, że zachowają paragon jaki im kasa fiskalna dla fryzjera wydrukuje. To, że jest to obowiązkowe na pewno każdy doskonale wie. Za niewykonanie paragonu fryzjer może zostać surowo, finansowo, ukarany. Dlatego tez jeśli posiada, a teraz już musi, kasę fiskalną to zobowiązany jest to wykonywania za każdym razem paragonu. Oczywiście po zakończeniu wykonania usługi, a w chwili kiedy klient za nią uiszcza opłatę. Jest to najbardziej właściwy moment do produkowania paragonu. Zatem w takiej chwili możemy go oczekiwać w każdym salonie fryzjerskim.

Komentowanie zablokowane.