Koszulki reklamowe dla pracowników firmy

Dominika,

  Kategoria: Gadżety reklamowe

Koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe

Sukces firmy zależy nie tylko od produktu, który oferuje ona swoim klientom, ale także od zgranej i lojalnej grupy pracowników. Proces rekrutacji zazwyczaj jest długi i męczący, ale warto być pewnym, że osoby, które się zatrudnia, sprawdzą się w roli pracownika. Jeśli stworzyłeś już zespół marzeń, musisz zadbać o dobrą atmosferę w pracy. Pracownik musi znać swoje obowiązki, ale też i prawa. Ustal, jak ma się do Ciebie zwracać. Zastanów się, jaki charakter znajomości Ci odpowiada: partnerski czy służbowy? Pamiętaj, aby trzymać się ustalonych zasad i nie zmieniać ich w trakcie trwania umowy. Takie działania spowodują, że pracownicy poczują się zagubieni i nie będą wiedzieć, jak się zachować.

Koszulki reklamowe dla pracowników

Kto najlepiej reklamuje Twoją firmę? Pracownicy. Zadbaj, aby wyróżnili się na tle innych. Zamów dla nich Koszulki reklamowe z logo i nazwą firmy. Jeśli Twoi pracownicy mają częsty kontakt z klientami, taka odzież nie tylko pomoże Wam w reklamie swoich usług, ale również wygląda bardzo profesjonalnie. Zauważ, że wszyscy robotnicy na budowie czy hydraulicy zawsze mają na osobie odzież z reklamą firmy, dla której pracują.

Jakie koszulki reklamowe wybrać?

Wszystko zależy od tego, jaki  typ zadań wykonują Twoi pracownicy. Jeśli jest to praca fizyczna w pomieszczeniu zamkniętym, powinny to być koszulki bawełniane. Jeśli lokum posiada klimatyzację – przydadzą się również koszulki reklamowe z długim rękawem. Z kolei dla osób pracujących na zewnątrz przydadzą się bawełniane koszulki z krótkim rękawem oraz ciepłe bluzy lub polary, które przydadzą się w chłodniejsze dni. Odzież ma nie tylko reklamować Twoją firmę, ale także chronić pracowników przed zabrudzeniem oraz niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Gdzie umieścić logo firmy?

Przeważnie logo i nazwę firmy umieszcza się z przodu na kieszonce. Często koszulki reklamowe posiadają także odpowiedni nadruk z tyłu na plecach. W tym miejscu zazwyczaj zamieszcza się adres strony internetowej firmy. Pamiętaj, że nadruk nie może zajmować całej powierzchni koszulek, ponieważ nie będzie dobrze widoczny. Całość napisu powinna być możliwa do odczytania z odległości kilku metrów.

Komentowanie zablokowane.