Słodycze reklamowe rozdawane w bankach

Dominika,

  Kategoria: Gadżety reklamowe

Słodycze reklamowe

Słodycze reklamowe

W takich miejscach jak bank przebywają najczęściej klienci, którzy dość sporo czasu spędzają w tym miejsc. Wszak wszystko należy dokładnie załatwić i się dowiedzieć. Dlatego właśnie czasami klient musi chwilę dłużej poczekać na swoją kolej przy stanowisku z konsultantem i pracownikiem placówki bankowej. W takim wypadku warto zadbać o to, by klient czy się w pełni komfortowo. Dotyczy to nie tylko miejsca oczekiwania, ale także drobnego poczęstunku, który może być w postaci chociażby cukierków czy czekoladek. W takim przypadku ważnej jest to, by każdy z klientów miał do takich słodyczy łatwy dostęp. Dlatego też muszą znajdować siew  dostępnym miejscu.Nie mniej jednak jeśli słodycze reklamowe mają stanowić słodki poczęstunek dla oczekujących klientów w banku, to je również należy odpowiednio przygotować. Przede wszystkim chodzi o nadruki na opakowaniach cukierków czy czekoladek. W ten sposób będą one spójne z otoczeniem, a jednocześnie zadbają o pozytywny wizerunek banku. Oczywiście słodycze tego rodzaju nie będą miały zbyt dużej powierzchni opakowania, którą można by zadrukować. Dlatego też najlepiej ograniczyć się w tym temacie do minimum. Chodzi o to, by nie zabrakło na nich logo banku oraz jego pełnej nazwy. Można wykorzystać kolorystykę związaną z bankiem. W ten sposób opakowanie będzie w kolorze, z którym dana placówka bankowa się wszystkim kojarzy.

Jeśli chodzi o miejsce, w którym będą słodycze reklamowe, to najlepiej jeśli znajdą się tam, gdzie klient może po nie sięgnąć. Jeśli zatem w banku znajduje się coś w rodzaju poczekali, to tam na stoliku warto umieścić jakiś pojemnik czy koszyczek,w  którym takie słodkie gadżety reklamowe będą. Decydują się na cukierki można umieścić je także  w miseczce na biurku pracownika banku. W ten sposób klient, który jest w danym momencie obsługiwany również może się poczęstować takim słodkim gadżetem reklamowym.

Jednym słowem słodycze reklamowe to jak najbardziej dobry pomysł jeśli chodzi o poprawę wizerunku banku, jak i słodki poczęstunek dla klientów odwiedzających placówki bankowe. Dlatego właśnie warto w tego rodzaju gadżety reklamowe inwestować.

Komentowanie zablokowane.